Asset Publisher
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ WYMARZONY LAS”: ZNAMY LAUREATÓW !
Rozstrzygnięto konkurs na „Mój wymarzony las". Do konkursu zgłoszono 1009 prac:
gimnazja – 67 prac
szkoły podstawowe kl. IV-VI – 121 prac
szkoły podstawowe kl. I-III – 537 prac
przedszkola – 284 prac
Komisja w składzie:
1. Krystyna Czura – przedstawiciel Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie
2. Kolczak Małgorzata – Specjalista ds. edukacji leśnej w Nadleśnictwie Lubaczów
biorąc pod uwagę kryteria oceny zawarte w regulaminie po obejrzeniu wszystkich prac wyłoniła te najlepsze przyznając nagrody oraz wyróżnienia.
Lista nagrodzonych
Kategoria: przedszkola |
||
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Placówka szkolna
|
I |
ZOFIA POKRYWKA |
Miejskie Przedszkole nr 2 w Lubaczowie |
II |
MILENA SOJECKA |
Punkt Przedszkolny w Cewkowie |
III |
EWA WOJTAK |
Samorządowe Przedszkole w Oleszycach |
Wyróżnienie |
MAGDALENA PIĄTEK |
Samorządowe Przedszkole w Cieszanowie |
Wyróżnienie |
OLIWIA STECZKIEWICZ |
Miejskie Przedszkole nr 1 w Lubaczowie |
Wyróżnienie |
KAROLINA ZAJĄC |
Miejskie Przedszkole nr 2 w Lubaczowie |
Wyróżnienie |
OLIWIA JASIŃSKA |
Przedszkole w Starych Oleszycach |
Wyróżnienie |
KAJA WACHNIANIN |
Miejskie Przedszkole nr 1 w Lubaczowie |
Kategoria: szkoły podstawowe kl. I-III
|
|||
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Placówka szkolna
|
I |
KAROL WIS |
II |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie |
II |
BARTOSZ OSIOWY |
II |
Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach |
III |
ZUZANNA CZERNIAK |
II |
Szkoła Podstawowa w Cewkowie |
Wyróżnienie |
MILENA PROSZEK |
III |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie |
Wyróżnienie |
GABRIELA MACH |
I |
Szkoła Podstawowa w Baszni Dolnej |
Wyróżnienie |
RAFAŁ PARYNIAK |
III |
Szkoła Podstawowa w Oleszycach |
Wyróżnienie |
AMELIA GUTKOWSKA |
III |
Szkoła Podstawowa w Horyńcu Zdroju |
Wyróżnienie |
JAN KACZOR |
III |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie |
Wyróżnienie |
MARLENA HAKAŁO |
III |
Szkoła Podstawowa w Młodowie |
Wyróżnienie |
JAKUB RADWAN |
I |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie |
Wyróżnienie |
WIKTORIA CZARNY |
II |
Szkoła Podstawowa w Załużu |
Kategoria: szkoły podstawowe kl. IV –VI |
|||
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Placówka szkolna
|
I |
JUSTYNA ZŁONKIEWICZ |
V |
Szkoła Podstawowa w Wielkich Oczach |
II |
NATALIA MŁODZIŃSKA |
VI |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie |
III |
NATALIA KOŁODZIEJ |
VI |
Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie |
Wyróżnienie |
DAMIAN GŁUSZEK |
V |
Szkoła Podstawowa w Młodowie |
Wyróżnienie |
KINGA MAZURKIEWICZ |
V |
Szkoła Podstawowa w Horyńcu Zdroju |
Wyróżnienie |
NATALIA RAWSKA |
VI |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie |
Wyróżnienie |
GABRIELA SŁONIEC |
V |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie |
Kategoria: gimnazja |
|||
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Placówka szkolna
|
I |
ILONA PRZEPŁATA |
II |
Gimnazjum w Łukawcu |
II |
JAGODA SOPEL |
I |
Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie |
III |
KATARZYNA GRABAS |
I |
Gimnazjum w Łukawcu |
Wyróżnienie |
JUSTYNA TRUCHAN |
I |
Gimnazjum w Łukawcu |
Wyróżnienie |
KLAUDIA PIOTROWSKA |
II |
Gimnazjum w Młodowie |
Wyróżnienie |
ALEKSANDRA SIRY |
III |
Gimnazjum w Horyńcu Zdroju |
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!